Wycieczka dydaktyczna „Najpiękniejsze baśnie i legendy starej Warszawy”

Klasa „0” Jabłonna i Przedszkole

Klasa „I” Legionowo

 

 

Wycieczka dydaktyczna

 

„Najpiękniejsze baśnie i legendy starej Warszawy"

 

09 października (piątek) godz. 8.30

Program wycieczki: Przyjazd do Warszawy   Baśń o Złotej Kaczce - Powiśle ul. Tamka. Przyjazd na Stare Miasto Baśń i legenda Królu Zygmuncie III Wazie – Kolumna Zygmunta Baśń o kominiarczyku i królu – dziedziniec Zamku Królewskiego Baśń o kwiaciarce i niedźwiedziu który skamieniał Baśń o Bazyliszku będącym postrachem Starej Warszawy Baśń o Syrence Warszawskiej- Rynek Starego Miasta Baśń i legenda o Warsie i Sawie Baśń o czarnym kocie i Księżnej mazowieckiej Baśń o zaczarowanym dzwonie wypełniającym wszystkie życzenia Zakończenie wycieczki konkursem z nagrodami Plener malarski - dzieci malują wybraną postać z baśni  

Uwaga!

Dzieci przynoszą bloki i kredki do malowania

  Planowany powrót ok. godz. 13.30 Koszt wycieczki – 60 zł.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress