TITLE

DESCRIPTION

Co nas wyróżnia, dlaczego my?

1. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej oraz Pedagogiki Specjalnej, Pedagogiki Terapeutycznej, Pedagogiki Niepełnosprawnych Intelektualnie, Pedagogiki Korekcyjnej, Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci, Arteterapii, Terapii Zaburzeń Rozwojowych i Stosowanej Analizy Zachowania.

2. Wszystkie zajęcia prowadzone są w 10-cio osobowych grupach.

3. Dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych (wybitnie zdolnym oraz z deficytami rozwojowymi) zapewniamy optymalny rozwój w oparciu o tworzone przez nas indywidualne programy terapeutyczne.

4. Przeprowadzamy specjalistyczne diagnozy (pedagogiczne, psychologiczne i logopedyczne).

5. Preferujemy twórcze i aktywne metody pracy (m.in. Pedagogikę Zabawy, Dziecięcą Matematykę wg. E. Gruszczyk – Kolczyńskiej, Metodę Dobrego Startu M. Bogdanowicz, Odimienną naukę czytania I. Majchrzak, Metodę Ruchu Rozwijającego W. Sherbourne, Arteterapii.

6. W ramach programu Przedszkola pod bacznym okiem specjalistów prowadzone są zajęcia:

J. angielski – 3 x w tygodni Rytmika – 2 x w tygodniu W-f – 2 x w tygodniu Plastyka Taniec – 1 x w tygodniu Logopedia Eksperymenty – Mały Edison 1 x w miesiącu

oraz dodatkowo płatne:

Mathriders Taj-jitsu Szachy Korektywa Logopedia indywidualna

7. Oferujemy zbilansowaną i zróżnicowaną dietę uwzględniającą indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci (alergie pokarmowe).

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, II śniadanie – owoce i warzywa, obiad składający się z dwóch dań, podwieczorek).

8. Posiadamy wygodne, funkcjonalne i estetycznie urządzone sale zabaw, osobne sale dydaktyczne oraz salę do zajęć ruchowych.

9. Mamy bezpieczny i kolorowy plac zabaw ze sztuczną nawierzchnią.

10. Wyjeżdżamy na wycieczki dydaktyczne, rekreacyjne, do kina, teatru. Cyklicznie odbywają się spotkania z muzyką Bella Musica oraz eksperymenty naukowe – Mały Edison a także teatrzyki.

11. PRACUJEMY W WAKACYJNYM MIESIĄCU SIERPNIU.