Wycieczka do Popowa

IMG_0556Wrzesień to idealny miesiąc na ciekawe wyprawy, więc dlaczego nie skorzystać z pięknej pogody i wybrać się na wycieczkę? Tak też zrobiła grupa Misiów i udała się do urokliwego miejsca w Popowie, tj. do Rozlewiska nad Bugiem.   IMG_0361 Oprócz podziwiania zapierających dech w piersiach widoków nasze 3-latki miały okazję zasiąść za kierownicą gigantycznego traktora, oglądać z każdej strony kombajn i maszyny rolnicze. Zobaczyły na własne oczy jak wygląda stajnia, obora, buda dla psa i wybieg dla drobiu. Dla niektórych dzieci jak się okazało były to ogromne emocje, gdyż pierwszy raz w życiu widziały z bliska krowę, byka, kury, koguty. Również mogły wyczesać i pogłaskać konie, co sprawiło przedszkolakom wiele przyjemności. I jak się okazało jabłka, śliwki biorą się z drzewa, a nie ze sklepu. To było duże odkrycie małych ludzi 🙂 IMG_0431 Na koniec naszej wędrówki obejrzeliśmy wesołe przedstawienie pt. "Żuraw i czapla" w wykonaniu dzieci z lokalnej szkoły oraz posililiśmy się smacznymi, domowymi ciastami.Pierwsza wycieczka na pewno długo zostanie w naszej pamięci.A już niedługo kolejna wyprawa do Dyniolandu. Nie możemy się już doczekać.:)   IMG_0475

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress