TITLE

DESCRIPTION

WIZYTA ŻYRAFY OLI – WARSZTATY MEDIACYJNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Do naszego przedszkola zawitała we własnej osobie bohaterka podręczników dla dzieci Żyrafa Ola. Dzieci wzięły udział w warsztatach z zakresu Mini Mediacji pt. „Gdy pojawia się konflikt”. Dodatkową atrakcją były zabawy z żyrafą Olą. Nieprzypadkowo żyrafa jest symbolem Porozumienia bez Przemocy. Ma bardzo długą szyję, dzięki czemu zauważa więcej. Ma również duże serce, dlatego jest postrzegana jako wrażliwe i uczuciowe zwierzę. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania pt. „Kosmiczna zjeżdżalnia”, następnie wspólnie układały historyjkę obrazkową do opowiadania oraz bawiły się przy piosence „To żyrafa Ola”. Dzieci otrzymały plakietki, które mają przypominać, że każdy problem ma wiele rozwiązań. Na zakończenie tej miłej wizyty zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie i pożegnaliśmy sympatycznego gościa.      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress