TITLE

DESCRIPTION

Wizyta w Fabryce Elfów

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas, na który dzieci czekają cały rok, starając się być grzeczne każdego dnia. Dlaczego? Oczywiście z powodu odwiedzin Świętego Mikołaja. Jednak zanim Mikołaj wyruszy w świat, elfy w swojej fabryce muszą się nieźle natrudzić, aby wszystkie prezenty były gotowe na czas. Nasze przedszkolaki, Sowy i Sówki, Misie oraz kilka Małych Odkrywców, postanowiły zobaczyć te starania na własne oczy i pewnego grudniowego dnia odwiedziły Fabrykę Elfów. Miejsce to należy do najbardziej zaczarowanych na świecie. W każdej komnacie dzieje się coś niezwykłego: są monitory pokazujące, gdzie znajduje się obecnie Mikołaj, pokój ze wszystkimi listami od dzieci, stół ze świetlikami, sala ćwiczeń dla elfów oraz stajnia, w której koniki zamieniają się w magiczne renifery. Jednak najważniejsza ze wszystkich jest komnata Świętego Mikołaja, którą nasze przedszkolaki również odwiedziły. W niej oczywiście czekał na dzieci sam gospodarz, który obdarował wszystkich świątecznymi upominkami.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress