Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

Pomysłowi i Kreatywni pożegnali się z przedszkolem na uroczystym zakończeniu roku pt. „To były piekne dni...” W gronie swoich ukochanych rodziców podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola wierszem, piosenką, kwiatami.  Zaprezentowali po raz ostatni wspólnie przygotowany taniec, przywitali lato rozśpiewaną Poleczką, zaśpiewali ostanie piosenki po angielsku, cały czas świetnie się bawili, ale także i wzruszyli wszystkich ostatnią piosenką pt. ”Dziękujemy wam...”, która rozbrzmiewała cały dzień w przedszkolu i wyciskała łzy. Na koniec uroczystości dzieci otrzymały Dyplomy ukończenia przedszkola i pamiątkowe tablo. Z uśmiechem na ustach witali wakacje i żegnali swój drugi dom – przedszkole...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress