Szpital pluszowego misia

Pewnego, słonecznego dnia MISIE wybrały się do miejsca, gdzie ukojenie w cierpieniu otrzymują pluszowe misie, koniki, żabki, pieski i cały pluszowy zwierzyniec. Miejscem tym był SZPITAL PLUSZOWEGO MISIA, dość tajemniczy i intrygujący. Nasze trzyletnie przedszkolaki uczyniły wszystko, by pokonać swój lęk przed lekarzem i pomóc swojemu pluszowemu przyjacielowi. Dzięki studentom Akademii Medycznej dzieci poznały niektóre zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, badały stetoskopem swoje misie, bandażowały im łapki, przyklejały plasterki na "złamane" serca, robiły RTG i ECHO SERCA i wiele niezbędnych czynności, aby misie wróciły do przedszkola całe i zdrowe. Dziękujemy bardzo za zaproszenie Zespołowi Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie. Ta wyprawa długo pozostanie w naszej pamięci.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress