TITLE

DESCRIPTION

PRZEDSZKOLAKI NA DESKACH RATUSZOWEGO TEATRU

W ratuszowym teatrze odbyły się trzy przedstawienia, które można podsumować tak: genialna reżyseria, porywająca scenografia, wzruszająca i na najwyższym poziomie gra aktorska. A główni bohaterowie to oczywiście nasze przedszkolaki z obu Chatek Puchatka! Doświadczeni młodzi aktorzy z Sienkiewicza zaprezentowali przedstawienie pt. „Białe Święta się pamięta” oraz świąteczną akademię. Debiut przedszkolaków z Mickiewicza to było prawdziwe arcydzieło sztuki teatralnej. Na widowni pojawiły się łzy wzruszenia, wybuchy śmiechu, skupienie, a na koniec bardzo głośne brawa. Recenzenci byli zachwyceni, aktorzy dumni, a ich rodzice wniebowzięci. To był piękny wieczór... piękny i niezapomniany.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress