TITLE

DESCRIPTION

PIKNIK RODZINNY 2018

Piknik Rodzinny, czyli wspólne święto mamy i taty, połączył w tym roku nasze dwa przedszkola: Chatkę Puchatka z Sienkiewicza i filię z Mickiewicza. Radosna zabawa z animatorami (eksperymenty, zajęcia sportowe, tańce) w zestawieniu z pokazem zajęć freblowskich umiliły czas spędzony w gronie rodziny. Wszystko zaczęło się od pokazu artystycznego tańca baletowego w wykonaniu grupy dziewczynek. Dalej na dzieci czekały ciekawe atrakcje: zabawa wielkimi piłkami, strzelanie z łuku, przeciąganie liny, doświadczenia z suchym lodem, budowanie z wielkich klocków oraz zamykanie w olbrzymich bańkach. W tym czasie w salach przedszkolnych dzieci z rodzicami mogły uczestniczyć w zajęciach, które nasze przedszkolaki znają doskonale. Tym razem do świata Darów Froebla zaprosiliśmy myszkę Kundzię, która wypłynęła na morze, Kopciuszka i tęczę. Wszyscy podzieleni na grupy wykonywali zadania: między innymi koreczki, malowanie tęczy, projektowanie sukni na bal, eksperymentowanie z kolorami. Dzień atrakcji zakończyła zabawa z bańkami w towarzystwie Papy Smerfa. Piknik udał się wyjątkowo dobrze, o czym świadczyły wielkie uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress