TITLE

DESCRIPTION

Na rzecz dzieci niepełnosprawnych

Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, Które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi. - Jan Paweł II

 

Empatia, miłość do ludzi oraz chęć niesienia pomocy innym stały się bodźcem do rozpoczęcia akcji POMAGAMY… Od początku istnienia naszego przedszkola organizujemy akcje, mające na celu wspomaganie dzieci niepełnosprawnych z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych oraz ściśle współpracujemy z FUNDACJĄ „PROMIEŃ SŁOŃCA”.

 

Współpraca pomiędzy Niepublicznym Przedszkolem „Chatka Puchatka” i Zespołem Szkół i Placówek Specjalnych opiera się na wzajemnej działalności kulturalnej, poprzez organizowanie:

 

KONCERTÓW dla naszych honorowych gości, czyli dzieci z Przedszkola i Szkoły Specjalnej.

 

WYSTĘPÓW w wykonaniu dzieci niepełnosprawnych…

 

SPEKTAKLI przygotowanych przez nauczycieli ze Szkoły Specjalnej, otwierające nam nowe horyzonty, pokazujące nieznane nam dotąd sposoby komunikacji np. korzystanie z komunikatorów.

 

Dzięki KIERMASZOM udało nam się zebrać odpowiednie kwoty, by zakupić pomoce dydaktyczne dla dzieci niepełnosprawnych (m.in. komputery) na świetlicę, lub wyposażenie np. zabawki, meble…

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress