Kartka dla Mateuszka

Grupa Motylków, Pszczółek i Biedronek postanowiła spełnić marzenie chłopca, który ma zaledwie 4 - latka, a już zmaga się z nie uleczalną, ciężką chorobą. Mateuszek choruje na nowotwór złośliwy z przerzutami. Jego marzeniem jest dostać mnóstwo kartek bądź listów od dzieci. Dlatego nasza grupa, kiedy usłyszała smutną historię chłopca, nie zastanawiając się, ani chwili wspólnie postanowiła spełnić marzenie naszego kolegi Mateuszka. Zabraliśmy się od razu do pracy – w piątek dzieci wykonały piękne laurki i kartki.

Mamy nadzieję, że Mateuszkowi się spodobają. Dzieci z naszej grupy są niesamowicie empatyczne, gdyż mając dopiero 3 - 4 – latka, potrafią być tak dojrzałe i wrażliwe na krzywdę innych.

Jako wychowawcy jesteśmy z nich bardzo dumne! Drodzy Rodzice posiadacie WSPANIAŁE DZIECI!