TITLE

DESCRIPTION

NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ

Albert ma dwa marzenia: bardzo chciałby mieć psa i wreszcie stać się dorosłym. Jednak to drugie pragnienie, to tylko środek do celu – spełnienia pierwszego. Tata rozumie dążenie syna, ale ma wątpliwości, czy chłopiec jest wystarczająco odpowiedzialny, żeby posiadać psa. Albertowi i jego tacie trudno jest dojść do porozumienia – każdy ma swoje argumenty i liczy na to, że ten drugi ustąpi. Dla chłopca autorytetem staje się sąsiad iluzjonista, znający mnóstwo różnych sztuczek. Czy do spełnienia marzeń Alberta wystarczy magia? Hokus-pokus oparty jest na uniwersalnych doświadczeniach kilkulatków, zwraca uwagę na ich radości i smutki, przybliża świat dzieci w wieku przedszkolnym. Nasze najstarsze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w wyjątkowej formie nauki – edukacji filmowej. Pierwszy z cyklu filmów dotyczył pojęcia odpowiedzialności. Po pokazie dzieci brały udział w warsztatach, gdzie stworzyły "przypominajki" ze spinacza i drucika, na które można przyczepiać informacje o tym, co jest obowiązkiem do wykonania. Więcej informacji o filmie: https://nhef.pl/baza-filmow/hokus-pokus-albercie-albertsonie    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress