MIKOŁAJKI

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Świąteczna atmosfera udziela się wszystkim, a uwielbiają ją szczególnie dzieci! Dlatego mikołajki to dla przedszkolaków jeden z najbardziej lubianych dni w roku. Staramy się, aby każde były wyjątkowe i niezapomniane.

W tym roku impreza mikołajkowa była wyjątkowo udana! Chatkę odwiedziły elfy i zorganizowały dzieciom niesamowity bal. Było dużo tańca, zabaw, śmiechu i radości, nie zabrakło również kilku zadań od Mikołaja, które dzieci musiały wykonać. Nasze przedszkolaki poradziły sobie z nimi bardzo szybko i sprawnie! Ponieważ pogodę za oknem mamy jesienną, elfy zadbały również o stworzenie zimowej aury - suchy lód i sztuczny śnieg wzbudziły wśród dzieci ogromną ekscytację.

Kiedy dzieci myślały, że lepiej być już nie może, pojawił się Święty Mikołaj - we własnej osobie! Przedszkolaki dzielnie zaśpiewały gościowi piosenkę, podarowały własnoręcznie wykonane pierniki i otrzymały wspaniałe prezenty!

Tego dnia wszyscy byliśmy w doskonałych humorach, a po balu stwierdziliśmy, że nie możemy się już doczekać kolejnych mikołajek!