Konkurs na „Wielkanocnego Baranka” 18.03.2016

W dniach od 29 lutego do 14 marca odbył się konkurs techniczno-plastyczny pt. „Wielkanocny Baranek”. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Przedmiotem konkursu było stworzenie baranka – symbolu świąt wielkanocnych w dowolnym formacie i technice plastycznej. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności oraz spędzenie czasu w gronie rodzinnym podczas wspólnej pracy. Pragnęliśmy także przyczynić się do rozwoju zainteresowań dzieci i zaspokojenia naturalnej potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu. W konkursie wzięło udział 20 dzieci. Prace wykonane zostały rozmaitymi, często innowacyjnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców odbyło się na zasadzie głosowania w dniach 14-18 marca. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 18 marca w dniu rozpoczęcia Kiermaszu Wielkanocnego. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkie prace konkursowe wystawione zostały na sprzedaż w celu wsparcia Fundacji „Promień Słońca”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress