I po adaptacji…

Nowy rok przedszkolny 2015/2016 ruszył pełną mocą radości, zabawy i odkrywania świata. Nasze przedszkolaki po okresie adaptacji czują się już bezpiecznie, w pełni zaczynają korzystać z czasu, który spędzają z nami na zabawie, nauce i codziennych przyjemnościach. W grupie dwulatków już prawie nie ma smutku i tęsknoty, dzieci dowiedziały się, jak zrobić koło i pociąg, poznają swoje pierwsze zabawy, uczą się też samodzielnego jedzenia i picia, mycia zębów.

trzylatki5

czterolatki adaptację przeszły bardzo szybko, w końcu połowa grupy już drugi rok chodzi do przedszkola. Szykują się już do swojej pierwszej wycieczki. Natomiast zerowkowicze i zerówka, już od pierwszego dnia września, zapomniały co to smutek i tęsknota, bo w czasie ciekawych zajęć nie ma miejsca na takie emocje. Na każdym piętrze w przedszkolu słychać śmiech dzieci, piosenki, wierszyki, czyli wszystko wygląda tak jak powinno. W Chatce Puchatka ponownie zagościła radość, przygody i oczekiwanie na to, co przyniesie kolejny dzień. A my – wychowawcy – będziemy Państwu opisywać na bieżąco co ciekawsze wydarzenia. Zapraszamy do lektury. Rok przedszkolny 2015/2016 uważamy oficjalnie za otwarty.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress