TITLE

DESCRIPTION

FINAŁ AKCJI MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC AAC „MÓWIĘ RĘKĄ, NOGĄ, OKIEM, NOSEM”

W legionowskim Ratuszu odbył się finał akcji Międzynarodowy Miesiąc AAC „Mówię ręką, nogą, okiem, nosem”, w którym wzięły udział Zuchy i Odkrywcy. Częścią uroczystości było przedstawienie zrealizowane przez dzieci z Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie. Był to niezwykły spektakl, ponieważ po raz kolejny mieliśmy okazję zobaczyć, w jaki sposób wykorzystywane są alternatywne i wspomagające formy komunikacji. Po przedstawieniu organizatorzy podsumowali całą akcję i rozdali nagrody dla przedszkoli, które w niej uczestniczyły. Również nasza Chatka Puchatka znalazła się w tym gronie. Całe to przedsięwzięcie było niezwykle cennym doświadczeniem, dało nam okazję dotknięcia świata dzieci niepełnosprawnych, poznania ich komunikacji i doznania wielkiej radości, którą w sobie mają.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress