TITLE

DESCRIPTION

FESTIWAL NAUKI 23-24.09.2017

23 i 24 września w Centrum Pałacowym w Jabłonnie jak co roku miało miejsce wydarzenie, które przyciągnęło fascynatów różnorodnych nauk. Naszej CHATKI też nie mogło zabraknąć. Tym razem zaproponowaliśmy dzieciom szereg zabaw z obszaru sensoplastyki, tj. ścieżkę sensoryczną, kolorowy ryż, różnorodne masy plastyczne (o urozmaiconej gęstości i fakturze). Dzieci mogły wykonać własnego „gniotka” oraz usprawniać rączki w trakcie tworzenia korali z makaronu. Idąc za potrzebami dzieci, zwracamy uwagę na istotną rolę zabawy oraz wskazujemy pomysły, dzięki którym usprawniają  motorykę dużą i małą, rozwijają wyobraźnię, mowę oraz poczucie własnej wartości, tak ważne w harmonijnym rozwoju małego człowieka.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress