TITLE

DESCRIPTION

ADAPTACJA W NOWYM ROKU PRZEDSZKOLNYM 2017/2018

Nowy rok przedszkolny 2017/2018 ruszył pełną parą, a wraz z nim adaptacja najmłodszych dzieci.  Nasze nowe dzielne przedszkolaki po okresie adaptacyjnym czują się już w naszej Chatce całkiem dobrze.  Zaczynają powoli wykorzystywać  czas w przedszkolu na zabawę, naukę, odkrywanie otaczającego świata oraz na małe przyjemności.  O dziwo, 2-latki przeszły adaptację bardzo gładko i chętnie przychodzą do przedszkola. Trzylatki również zadziwiająco szybko przeszły adaptację, a to zasługa tego, że już chodziły w ubiegłym roku do przedszkola. Tropiciele powoli uczą się robić pociąg, koło, poznają pierwsze zabawy, uczą się też samodzielnego jedzenia, picia, a także mycia zębów. Coraz częściej słychać u nas głośny śmiech dzieci. W Chatce jest wesoło i każdy z nas czeka, co przyniesie nam kolejny dzień…    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress