TITLE

DESCRIPTION

WIGILIA FREBLOWSKA U MISIÓW Z MICKIEWICZA

Certyfikat przedszkola freblowskiego zobowiązuje, dlatego nasze najmłodsze przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na wyjątkowe spotkanie świąteczne w duchu freblowskim. Mamusie i tatusiowie wraz ze swoimi dziećmi podzieleni zostali na cztery grupy, które w czasie 10 minut miały wykonać zadanie w kąciku badawczym, gospodarczym, twórczym oraz darów. Po usłyszeniu dzwonka następowała zmiana i przejście do kolejnego zadania. W ten sposób wszyscy mieli okazję odwiedzić każdy z kącików. A co się w nich działo? W kąciku badawczym czekały smaki i zapachy świąteczne, które trzeba było zbadać i dopasować do nich zdjęcia (zadanie dla dzieci) oraz etykiety (wyzwanie dla starszego rodzeństwa i rodziców). Grupa darów ubierała choinkę w dary nr 1 i 9. W kąciku gospodarczym czekały pierniki do udekorowania, a w twórczym - łańcuch, który zjednoczył wszystkich uczestników zabawy i ozdobił naszą freblowską choinkę. Dopełnieniem zabawy było podzielenie się chlebem (upieczonym o poranku przez dzieci) oraz kolacja wigilijna, która wprowadziła nas w ten wyjątkowy, świąteczny czas Bożego Narodzenia. Życzymy wszystkim rodzinnych, radosnych, zdrowych świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2019!!!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress